SPÓŁKA INZYNIERYJNO PRODUKCYJNA
796 zrealizowane projekty
temixtermo@gmail.com
Nasi przedstawiciele:
ODDZWANIANIE

NASZA PRACA NA MAPIE

 
создано с помощью конструктора maps.xdan.ru
Nazwa firmy Lokalizacja
1 Mlibor, OJSC Czernihów
2 KMZ INDUSTRIES Karlowka, obwód  połtawski
3 Service-Grain, Ltd. Arcyz, obwód odesski 
4  Starobelsky elevator, Ltd. Starobielsk,  obwód  ługański
5 Svatovskoye maslo, Ltd. Svatovo, obwód  ługański
6 PE "LUBNYMASH" Lubny, obwód  połtawski
7 Izyumsky KKhP, PJSC  Kapitolowka, obwód charkowski
8 Kalinovskiy zavod kormovykh dobavok i kombikormov, Ltd. Kordelewka, obwód winnicki
9 Ternopil KKhP, PJSC  Ternopol
10 Talnovsky KKhP, SOE Talnoe, obód czerkaski
11 Ptahivnik, Ltd. Didowici, obwód żytomyrski
12 Stevedoring Company Avlita  Sewastopol
13 Soy Protein Product, Ltd. Pology, obwód zaporoski
14 Agrovitoks, Ltd. Nowoukrainka, obwód odesski 
15 Chernivtsi SWC, PJSC Czerniowce
16 Khrystynivka KhPP, Ltd. Christinowka, obwód czerkaski 
17 IONAVOS GRUDAJ, JSC Jonava, Litwa
18 Katerynopil elevator, Ltd. Erki, obwód czerkaski
19 Intellect Group of companies, Ltd. Odessa
20 Medvinsky KhPP, Ltd. Medwyn, obwód kijowski
21 Burat, Ltd. Połtawa
22 Zernoservis, Ltd. Biełgorod, Rosja
23 Oil-Trade, Ltd. Wolniansk, obwód zaporoski
24 DPTF Factor, Ltd.  Donieck
25 Louis Dreyfus Commodities Ukraine, Ltd. Hajsyn, obwód winnicki
26 Slutsky KKhP, JSC Słuck, obwód miński, Białoruś
27 Mariupolskiy melkombinat,  JSC Mariupol, obwód doniecki
28 Ecotrans, Ltd. Mikołajów
29 Ukrelevatorprom, PJSC Odessa
30 GSCOR, JST Woroneż, Rosja
31 Khmelnytsky elevator, JSC  Сhmelnik, obwód winnicki
32 ALEX-GRIG, Ltd. Jerevan, Armenia
33 Khleb Zhmerinshchiny, Ltd. Żmerinszczoina, obwód winnicki
34 Kotovskoye zerno, Ltd. Kotovsk, obwód odesski
35 Remix, Ltd. Pieszczane, obwód połtawswki
36 Sudnoservis, Ltd. Kachowka, obwód chersoński
37 Lokhvitskii KKZ, Ltd. Krasnozawodsk, obwód połtawswki
38 Kakhovka Prom-Agro,  CJSC Nowa Kachowka, obwód chersonski
39 Volchanskiy KKhP, JSC Wochansk, obwód Charkowski
40 OIL-Trade, JSC  Baranowyci, Białoruś
41 Talnovsky KKhP, SOE  Eupatoria
42 Sea specialized port Nika-Tera, Ltd. Mikołajów
43  SATELLITE, Ltd. Mariupol
44 Zemlya i Volya, Ltd. Bobrowiсa, obwód czernihowski 
45 Zavod elevatornogo oborudovaniya, Ltd. Odessa
46 NIBULON, Ltd. Mikołajów
47 KHP Kishenevsky, JSC  Kiszyniów, Mołdowa
48 Vradievsky elevator, SOE  Wradijewka, obwód mikołajowski
49 Vibroseparator, PE Cherson
50 Gaychur-Agro, JSC  Ternowate, obwód zaporożski
51  Belgorod Bekon, Ltd. Szebiekino, obwód biełgorodski, Rosja
52  Floare Soareluy, JSC Bieglecy, Mołdawia
53  Lgovskiy KKhP, JSC  Biełgorod, Rosja
54  Podgorodnyansky elevator, JSC Podgórny,  Mikołajów 
55  Agro Apostolovo, CJSC Apostołowo, obwód dniepropietrowski
56  EVK Agrosvit, Ltd. Orelka, obwód charkowski
57 Ukrainskiye kolbasy, CJSC Mikołajów
58 Nikolayevskiy KKhP, JSC Mikołajów
59 Skadovskoye khlebopriyemochnoye predpriyatiye, JSC Skadowsk, obwód chersonski  
60 Zaporozhskiy MZHK, CJSC

Zaporoże

61 Lutskiy kombikormovyy zavod, Ltd.  Łuck
62 Novokakhovsky KKhP,  JSC  Nowa Kachowka, obwód chersonski
63 Rahnyansky elevator, JSC Rachny, obwód winnicki
64 Zernovoy Terminal Tavros, Ltd.  Tawrijśk, obwód chersonski
65 Dubovyazovsky elevator, Ltd.  Dubowiazowka, obwód  sumski
66 Vapnyarsky elevator, Ltd. Wapnarka, obwód winnicki
67 Tyaginskoe KhPP, Ltd.  Tiaginka, obwód chersonski
68 Baryshevskaya zernovaya kompaniya, Ltd.  Baryszewka, obwód kijowski
69 Khleb Zhmerinshchiny, Ltd.  Winnica
70 Kakhovka Protein Agro, Ltd.  Nowa Kachowka, obwód chersonski
71 Khmelnitsk Mlyn, Ltd.  Skibnewo, obwód chmielnicki
72 Grad-Oliya, Ltd.  Kirowograd
73  Emilovskoe KhPP, Ltd. Emilowka, obwód kirowogradski
74  Pavlograd Zernoprodukt, Ltd. Pawlograd, obwód dniepropietrowski
75  Novgorod-Siversky elevator, Ltd. Nowgorod-Sewerski, obwód czernihowski
76 Zolochevsky KhPP, PJSC   Zołoczew, obwód charkowski
77 Agroalfaterminal, Ltd. Mikołajów
78  Nika-Tera, Ltd.  Mikołajów
79  Skraglevskre KhPP, Ltd. Skraglewka,  obwód żytomierzski
80 Nosovskoye KhPP, PJSC  Nosowka, obwód czernihowski
81 Melitopol OEP,  PJSC Melitopol
82 Bandursky OEP, Ltd.  Bandurce,obwód mikołajowski
83 Krolevetsky KhPP, Ltd. Krolewec, obwód sumski
84 Rovno-Zerno-Produkt, Ltd. Młynow, obwód rówieński
85 Olstas-Len, Ltd. Koriukowka,obwód czernihowski
86 Ukrelevatorprom, PJSC Odessa
87 Gluhovskij elevator, Ltd. Głuchow, obwód sumski
88 Zaporozhskiy SWC, PJSC Zaporoże
89 Servis -Greyn, Ltd. Arcyz, obwód odeski
90 branch of PJSC DPZKU - Izyumsky KKhP Kapitoliwka, obwód charkowski
91 Rovno-Zerno-Produkt, Ltd. Młynow, obwód rówieński
92 Kharkovprodmash, JSC Charków
93 Mlibor, OJSC Czernihów
94 Intek grupp, Ltd.

Marjaniwka,  obwód kirowogradski

95 DPTF "Faktoriya, Ltd. Donieck
96 Zapadno-Krymskiy elevator, SEO Eupatoria
97 Svatovskoye maslo, JSC Swatowo,  obwód ługański
98 Bandursky OEP, Ltd.  Bandurce, obwód mikołajowski
99 Kolos, PJSC Pereseczne, obwód charkowski
100 Melitopol OEP, PJSC Melitopol, obwód zaporoski
101 IVP INNOVINNPROM, Ltd.   Winnica
102 Skraglevskoe KhZD, Ltd.  Skraglewka, obwód żytomierski
103 Apostolovo-Agro, Ltd. Apostołowo, obwód dniepropietrowski
104 Floare Soareluy, JSC Balti, Молдова
105 Elpron-Service, Ltd. Lewaszowo, Rosja
106 Elpron-Service, Ltd. Mołwino, Rosja
107  Mirotorg, ABH Iwnia,  Rosja
108 APP "RIF", CJSC  Biełgorod, Rosja
109  Pyatihatsky elevator, Ltd. Piatichatki, obwód dniepropietrowski
110  Voronezhmyasoprom, Ltd. Woroneż, Rosja
111 ITTs  SKAT, Ltd. Kijów
112 KazGreyn, Ltd. Tokmok, Kirgistan
113 Mariupolskiy melkombinat, Ltd. Mariupol
114 Kherson Bakery, PJSC  Chersoń
115  Savintsev, Ltd. Sawincy,obwód połtawski
116 Nikolaevskii Port Elevator, PJSC   Mikołajów
117 Slavutskiy solodovennyy zavod, PJSC Krupec, obwód chmielnicki
118 Berdichevskaya solodovaya kompaniya, Ltd Berdyczowa, obwód żytomierzski
119  Sonyashnikovy Svitanok, Ltd. Basztanka, obwód mikołajowski
120 Agrosvit,  Ltd. Charków
121 Jan-Plus, Ltd. Szczors, obwód czernihowski
122 Agro Peremoga, Ltd. Giriavi Iskowcy, obwód połtawski
123 INFOCOM, Ltd. Zaporoże
124 SAD, PJSC  Achtyrka, obwód sumski
125 Pchelka, Ltd. Iwnia,  Rosja
126 EA Digital, PE  Kijów
127 Helios-1, Ltd.  Kachowka, obwód chersoński
128  Poltava MEZ-Kernel Group, PJSC Połtawa
129 Tsentrelektromontazh, Ltd.  Woroneż, Rosja
130 Inkomteh, Ltd. Bazarne Mataki, Rosja
131 Konotop elevator, Ltd.  Konotop, obwód sumski
132 Engineering Bureau  Avigan, Ltd. Оdеssа
133 Dobrodiya Trade,  Ltd. Ługańsk
134 Mironovskiy zavod po izgotovleniyu krup i kormov, PJSC Mironówka, obwód kijowski
135  SP Agrodom,  Ltd. Bachmacz, obwód czernihowski
136 The branch of Heineken Brewery Baikal Irkuck, Rosja
137 Solard, Ltd.  Kijów
138 Agrostroy, Ltd. Łazorki, obwód połtawski
139  Volochisk-agro, Ltd. Wołoczyska, obwód chmielnicki
140 Severo-Ukrainskaya Eksportno-Importnaya Kompaniya, Ltd.  Czernihów
141 Izyumskiy kombinat khleboproduktov, Ltd.  Kapitołowka, obwód charkowski
142 Grain Industry, Ltd.  Nizy, obwód sumski
143 Dmitrovskoye zernopererabatyvayushchiye predpriyatiye, PJSC  Dmitriwka, obwód czernihowski
144 Nika-Tera, Ltd.   Mikołajów
145  Podgornyansky elevator, PJSC Podgorodna, obwód mikołajowski
146 SICH-ZASPA, Ltd.   Biłany,obwód sumski
147 Likhachevproduktc, Ltd.   Lichachewo, obwód charkowski
148 Luganskmlyn, PJSC Ługańsk
149 Podolyaka, PJSC Bajrak, obwód połtawski
150 Brio, PE  Orłowszczina, obwód dniepropietrowski
151 Harkovprodmash, PJSC  Charków
152 S.R.L. "MACINATORUL" Gajdary, Mołdawia
153 BAGHRAMYAN KKhP, Ltd.   Yerewan, Armenia
154 Trans Oil Group of Companies, IM "Trans Oil Refinery" SRL& "AUR ALB"SA Czadyr-Łunga, Mołdawia
155 Avis-Ukraine, Ltd.  Kosivszczyna, obwód sumski
156 Oktava Inter, Ltd.  Switłowodsk, obwód kirowogradski
157 Prometey-Elevator, Ltd.  Grebienki, obwód kijowski
158 Perlyna Podillya, Ltd. Bełogorie, obwód chmielnicki
159 PKF Mi-Agro, Ltd. Bełokurakino
160 Dnepropetrovskaya ptitsefabrika, Ltd. Nikopol
161 NPP" EA DIGITAL, Ltd. Kijów
162 Orel-leader, JSC Orłowszczina, obwód dniepropietrowski
163  Agro-industrial company Agrosvit, Ltd. Orielka, obwód charkowski
164 PANDA, Ltd. Kotowsk, obwód odeski
165 Kvas Beveridzhes, Ltd. Zaporoże
166 S-Inzhiniring, Ltd. Odessa